30. 10. 2018 | Čo je nové?

Posledná šanca ušetriť tisíce eur za byt v novostavbe na Kopánke

Jediný bytový dom na Kopánke ešte len vyrastá zo základov, a polovica bytov už našla svojich majiteľov. Doteraz ich investor predával za skutočne výhodné uvádzacie ceny. Poslednú možnosť využiť výhodnú kúpu majú záujemcovia už len do konca októbra 2018.

Dvadsaťtri majiteľov ušetrilo pri kúpe bytu v Rezidencii Na Kopánke skutočne pekné peniaze. Predaj v jedinom bytovom dome v tejto časti Trnavy sa aj preto rozbehol veľmi rýchlo a úspešne. „Do dnešného dňa sme predali 23 bytov z celkového počtu 48,“ hovorí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime Bývanie, ktorá je exkluzívnym predajcom bytov v rezidencii.

Tuleja zároveň avizuje, že od začiatku novembra ceny za nehnuteľnosti v tejto novostavbe porastú. „Navýšenie sa môže v niektorých prípadoch vyšplhať až do hodnoty, ktorú by ľudia zaplatili za parkovacie miesto a pivnicu v rezidencii. Kto pozná ceny podzemných parkovísk v novostavbách, vie si určite predstaviť, o akú vysokú sumu ide,“ dodáva Slavomír Tuleja.

Kto tam bude bývať

Rezidencia Na Kopánke s troma poschodiami sľubuje novým obyvateľom súkromie, ktoré nenájdu na žiadnom trnavskom sídlisku. V celej lokalite bude jediným bytovým domom. Podľa Slavomíra Tuleju sa o toto bývanie zaujímajú najmä mladí slobodní ľudia, ktorí vedia oceniť kvalitné bývanie, ale aj začínajúce rodiny. „Rezidencia tiež zaujala mladých ľudí a seniorov, ktorí na Kopánke bývali celý život. Je to ich obľúbená lokalita, no teraz chcú dom vymeniť za komfort bytu,“ hovorí Tuleja.

Ponúka, čo iné novostavby nemajú

Výhodou bytov sú moderné a pre zdravie prínosné technológie. Vykurovanie a chladenie zabezpečí zariadenie umiestnené v strope miestností. Žiadne radiátory ani klimatizácie tak nebudú zaberať priestor bytu. Navyše, v kúpeľniach bude inštalované podlahové kúrenie a na oknách kvalitné vonkajšie hliníkové žalúzie. Za tieto technológie si už majitelia nemusia nič priplácať. Lokalita na Kopánke je stvorená pre ľudí, ktorí milujú prechádzky vo dvojici alebo so psom. Od bytového domu si to budú môcť namieriť na viaceré smery, napríklad aj do čoskoro obnovenej blízkej lokality Štrky.

 

Odporúčané články

10. 30. 2018 | Čo je nové?

Posledná šanca ušetriť tisíce za byt

Jediný bytový dom na Kopánke ešte len vyrastá zo základov, a polovica bytov už našla svojich majiteľov. Doteraz ich investor predával za skutočne výhodné uvádzacie ceny. Poslednú možnosť využiť výhodnú kúpu majú záujemcovia už len do konca októbra 2018. Dvadsaťtri majiteľov ušetrilo pri kúpe bytu v Rezidencii Na Kopánke skutočne pekné peniaze. Predaj v jedinom bytovom dome… Čítať viac »


Viac info
10. 11. 2018 | Čo je nové?

Bývať na Kopánke, ale nie v dome.

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie. Minulý týždeň sa za mnou prišiel o bývaní poradiť muž s priateľkou, približne tridsiatnici. V našom rozhovore odznievalo najčastejšie slovo lokalita. Títo mladí ľudia kladú veľkú váhu práve na miesto ich budúceho domova. Majú jasno v tom, že ním bude Kopánka. Nie je to prvýkrát, keď som kopánčanov počul hovoriť o tom, že z tejto… Čítať viac »


Viac info
06. 12. 2018 | Čo je nové?

Na Kopánke je ako z filmu o budúcnosti

Vo vašom byte je vďaka modernej technológii presne taká teplota, akú máte radi. V miestnosti by ste však márne hľadali radiátory alebo klimatizáciu. Jediné, čo v nej uvidíte, je malé ovládacie zariadenie na stene.


Viac info

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o viac informácií o projekte NA KOPÁNKE alebo priamo o kúpu bytu/priestoru, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.