Nájdite si svojho favorita

Máte radi pohodlie prízemia alebo výhľad z poschodia? Stačí vám jedna izba alebo ich potrebujete viac? Prezrite si našu ponuku a nájdite pre seba byt, ktorý vám vyhovuje. Všetky nehnuteľnosti sú situované na mestskú stranu. Bytový dom bude stáť okrem toho na výbežku, jeho obyvatelia tak budú mať z balkónov a obývačiek výnimočný panoramatický pohľad.

 

Stav bytov a možnosti
Všetky nehnuteľnosti ponúkame ako holobyty. V prípade želania vám vieme sprostredkovať služby nášho partnerského dizajnéra. aj spoločnosti, ktorá pripraví byt do štandardu podľa vašich predstáv.

4. nadzemné podlažie

Voľných 0/2
Typ bytuPočet iziebPlocha bytu [m2]Plocha balkón, loggia, terasa [m2]Celková plocha [m2]StavPôdorys na stiahnutie
A4-izbový118.38 m²30.24 m²148.62 m²Predaný
B3-izbový75.85 m²7.76 m²83.61 m²Predaný

Financovanie

3 000 €

Na úvod zaplatíte rezervačný poplatok 3000 EUR.

15%

Podpíšete zmluvu o budúcej zmluve a zaplatíte 15 % z kúpnej ceny.

35%

35 % zaplatíte pri zápise bytového domu do katastra.

50%

Po kolaudácii zaplatíte zvyšných 50% ceny bytu.

S výberom financovania prostredníctvom hypotéky Vám ochotne poradíme.

Atraktivita územiaLokalita

Mestská časť Kopánka stojí v severnej časti Trnavy. Bytový dom má výborné napojenie na obchvat a ak ste motorista, pohodlne sa po ňom prepravíte na všetky smery. Cesta do centra mesta trvá len niekoľko minút.

Elektromobilita

Automobily na elektrický pohon môžete pohodlne dobiť na exteriérovom parkovisku. Mesto Trnava ponúka i možnosť prenájmu elektrobyciklov, tieto pohodlne v rezidencii odparkujete.

Služby

Zabezpečili sme pre vás domovú správu. Váš majetok ochráni kamerový systém, zaparkovať môžete v podzemnej garáži, ale aj pred bytovým domov. Službami pre absolútnu pohodu sú cukrárnička, kaderníctvo či detské ihrisko.

Park

V blízkosti bytového domu je rekreačná oblasť Štrky, ktorá práve dostáva druhý dych. Pred bytovkou si v lete môžete posedieť pod stromami a na anglickom trávniku. V skvelom stave ho za každého počasia udrží umelé zavlažovanie.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o viac informácií o projekte NA KOPÁNKE alebo priamo o kúpu bytu/priestoru, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.