5. 12. 2017 | Čo je nové?

Na Kopánke stavajú byty pre náročnejších. Vsadili na zeleň a pokoj miesta.

Tridsaťtri rodín dostane možnosť bývať v novom bytovom dome v časti Pekné pole na Kopánke. S výstavbou satelitnej bytovky začne investor na jar budúceho roka, momentálne už na pozemku rozbehol výkopové práce pre inžinierske siete.

Kopánka sa za posledné roky výrazne rozrástla. V časti Pekné pole vyrástli desiatky rodinných domov a v susedstve Dúhovej ulice budú najnovšie bývať ďalší ľudia, ktorí pred centrom mesta uprednostňujú jeho okrajovú časť.

Nechcú masovú záležitosť
Trnavská firma M&S Development postaví na okraji Pekného poľa trojposchodový bytový dom. „Mnohí ľudia na Kopánke vyrástli, túto lokalitu majú radi, no radšej ako v dome chcú žiť v komfortnom byte. My im túto možnosť prinášame,“ povedal investor projektu Na Kopánke Vladimír Slezák. Podľa neho nebude bytovka žiadnou masovou záležitosťou, ale komorným bývaním, ktoré ponúka eleganciu, súčasné trendy a štýl. „Vsadili sme na zeleň, ktorá sa dnes stala veľkou prioritou pre ľudí pri výbere bývania. Nechcú žiť len v byte, za dôležité považujú aj okolie, kde sa dá relaxovať s deťmi a priateľmi,“ objasnil Slezák s tým, že okolo bytového domu vysadia park s odrastenými stromami, anglický trávnik a zelenou trávou bude pokrytá aj časť strechy bytového domu.

Vsadili na kvalitu
Satelitné bývanie sa stáva na Slovensku stále väčším trendom. Ľuďom ponúka život mimo ruchu mesta, no jeho služby, kultúra, spoločenský život a ďalšie výhody sú stále na dosah. „O byty zatiaľ prejavujú záujem náročnejší ľudia, ktorí chcú žiť sami alebo so svojou rodinou, majú radi technológie budúcnosti a eleganciu,“ povedal spoluinvestor stavby Miroslav Marcian. „Sme radi, že náš projekt pochopili správne, pretože je postavený práve na pilieroch kvality a výnimočnosti, navyše v zaujímavej lokalite,“ dodal. Bytový dom Na Kopánke má ideálnu polohu aj pre ľudí, ktorí za prácou dochádzajú po diaľnici. Z tejto lokality sa pohodlne napoja na obchvat Trnavy, po ktorom sa dopravia do cieľa bez zdržania aj v čase dopravných špičiek.

Bytový dom bude nízky a elegantný a jeho strechu pokryje tráva.

@reklamný článok

Odporúčané články

10. 30. 2018 | Čo je nové?

Posledná šanca ušetriť tisíce za byt

Jediný bytový dom na Kopánke ešte len vyrastá zo základov, a polovica bytov už našla svojich majiteľov. Doteraz ich investor predával za skutočne výhodné uvádzacie ceny. Poslednú možnosť využiť výhodnú kúpu majú záujemcovia už len do konca októbra 2018. Dvadsaťtri majiteľov ušetrilo pri kúpe bytu v Rezidencii Na Kopánke skutočne pekné peniaze. Predaj v jedinom bytovom dome… Čítať viac »


Viac info
10. 11. 2018 | Čo je nové?

Bývať na Kopánke, ale nie v dome.

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie. Minulý týždeň sa za mnou prišiel o bývaní poradiť muž s priateľkou, približne tridsiatnici. V našom rozhovore odznievalo najčastejšie slovo lokalita. Títo mladí ľudia kladú veľkú váhu práve na miesto ich budúceho domova. Majú jasno v tom, že ním bude Kopánka. Nie je to prvýkrát, keď som kopánčanov počul hovoriť o tom, že z tejto… Čítať viac »


Viac info
06. 12. 2018 | Čo je nové?

Na Kopánke je ako z filmu o budúcnosti

Vo vašom byte je vďaka modernej technológii presne taká teplota, akú máte radi. V miestnosti by ste však márne hľadali radiátory alebo klimatizáciu. Jediné, čo v nej uvidíte, je malé ovládacie zariadenie na stene.


Viac info

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o viac informácií o projekte NA KOPÁNKE alebo priamo o kúpu bytu/priestoru, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.