Kto sme?

Spojili sme cit a štýl. Výsledok je výnimočný.

Kopánku ľudia poznajú ako časť mesta s rodinnými domami a práve touto svojou charizmou je jedinečná. V dnešnej rýchlej dobe však mnohí ľudia preferujú bývanie, do ktorého sami nemusia investovať toľko času. Chcú bývať v peknom, štýlovom byte a starostlivosť o údržbu a vzhľad okolia nechať na profesionálov.

Preto do obľúbenej trnavskej lokality prinášame možnosť bývať komfortne, moderne a navyše v novostavbe s technológiami budúcnosti. Do charakteru Kopánky však nechceme zasahovať. Náš bytový dom sme navrhli do výšky menej ako desať metrov. Takto do okolia zapadne a nebude vyrušovať pôvodných ani nových obyvateľov.

Bude vôbec prvým bytovým domom v Trnave s vlastnou elektromobilitou. Poteší majiteľov elektrovozidiel, ktorí si ich budú môcť jednoducho dobiť na exteriérovom parkovisku aj v podzemnej garáži. No mysleli sme aj na ľudí, ktorých táto alternatívna doprava láka, aj keď elektromobil zatiaľ nevlastnia. Dáme im možnosť prenajať si vozidlo, a to úplne jednoduchým spôsobom – cez mobil.

Bytový dom Na Kopánke bude stáť na výbežku a jeho obyvatelia si tak vychutnajú panoramatický pohľad na mesto. Všetky byty v ňom sú totiž orientované práve na Trnavu. Veríme, že výnimočný pocit z bývania podčiarkne aj skutočnosť, že táto lokalita nie je husto zastavaná.

Miroslav Marcian

Nestaviame byty. Tvoríme váš domov.

Bývanie znamená, že časť svojho života strávime na konkrétnom mieste. Viažu sa k nemu naše každodenné situácie aj výnimočné momenty. Stavať bytový dom považujem práve preto za veľkú výzvu.

Projekt Na Kopánke prináša nový domov pre ľudí v 33 bytoch. Chceme ich počúvať, prispôsobiť sa ich požiadavkám, aby cítili, že toto bývanie je o nich a pre nich.

Kopánka je aj mojím domovom. S manželkou a našimi štyrmi deťmi sme tu našli pokojné rodinné prostredie. Aj vďaka priateľom, ktorých máme okolo seba, pre nás táto lokalita skutočne veľa znamená.

Dnes sa táto časť Trnavy otvára pre ďalších ľudí a my, investori bytového domu Na Kopánke, chceme jej vývoj podporiť. Vďaka nášmu projektu chceme po sebe zanechať výnimočnú stopu. S tým je spojený pocit zodpovednosti, pretože každým odvážnym projektom nesieme na trh svoju vlastnú kožu.

Za úspešným podnikateľom stoja spokojní zákazníci. Len takto môže jeden vydarený projekt odovzdať energiu ďalšiemu. Na Kopánke je bytový dom postavený z kvalitných materiálov a s jedinečnými technológiami. Znamená pohodlie každodenných dní v príjemnom prostredí a neďaleko novovznikajúcej rekreačnej časti mesta.

Veríme, že ľudia, ktorí dnes hľadajú bývanie v Trnave, práve tieto prednosti ocenia.

Vladimír Slezák

Atraktivita územiaLokalita

Mestská časť Kopánka stojí v severnej časti Trnavy. Bytový dom má výborné napojenie na obchvat a ak ste motorista, pohodlne sa po ňom prepravíte na všetky smery. Cesta do centra mesta trvá len niekoľko minút.

Elektromobilita

Automobily na elektrický pohon môžete pohodlne dobiť na exteriérovom parkovisku. Veľmi jednoducho si ich zároveň môžete prenajať, rovnako ako skútre, kolobežky a bicykle na elektrický pohon.

Služby

Zabezpečili sme pre vás domovú správu. Váš majetok ochráni kamerový systém, zaparkovať môžete v podzemnej garáži, ale aj pred bytovým domov. Službami pre absolútnu pohodu sú pilates či detské ihrisko.

Park

V blízkosti bytového domu je rekreačná oblasť Štrky, ktorá práve dostáva druhý dych. Pred bytovkou si v lete môžete posedieť pod stromami a na anglickom trávniku. V skvelom stave ho za každého počasia udrží umelé zavlažovanie.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o viac informácií o projekte NA KOPÁNKE alebo priamo o kúpu bytu/priestoru, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.