30. 11. 2017 | Čo je nové?

Elegantné bývanie na Kopánke

NA KOPÁNKE vyrastie už čoskoro jedinečný bytový a polyfunkčný komplex určený pre pokojné rodinné bývanie s poskytovaním viacerých služieb pre jeho obyvateľov. Tento projekt zapadá do lokality Kopánka svojou eleganciu a celkovým vzhľadom.

Kopánka  je lukratívna lokalita v severnej časti Trnavy s výhľadom na pohorie Malých Karpát. Cesta do mesta či napojenie na diaľnicu vám odtiaľto zaberie len niekoľko minút.  Práve do tejto lokality je situovaný projekt jedinečného bytového a polyfunkčného  komplexu NA KOPANKE. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019.

Komplex bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné. Ponúka  33 rôznych bytových jednotiek – 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. K bytom vedú dva samostatné vchody, každý s vlastným schodiskom a výťahom. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom. Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov.

 

Súčasťou projektu bude aj polyfunkčná časť umiestnená v I. nadzemnom podlaží. Nájdete tu obchodné priestory, rôzne služby či kaviareň. Teda všetko, čo podporí komfort vášho nového bývania.

Možnosť rezervácie elektroauta, kolobežky, či bicykla zabezpečí interný rezervačný systém s aplikáciou pre elektromobilitu. V rámci objektu nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu).

V projekte sa ráta s vybudovaním  47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. Samozrejmosťou sú miesta vyhradené pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.  Vybudované budú aj státia pre bicykle. Tieto sú navrhnuté v dvoch formách, a to ako stojany v suteréne i ako vonkajšie státia spolu pre 16 bicyklov.

Nakoľko komplex je určený pre pokojné rodinné bývanie, sú jeho neodmysliteľnou súčasťou priestory ponúkajúce možnosť spoločne trávených chvíľ. Dve detské ihriská zabezpečia zábavu pre najmenších. Relax môžete nájsť v parku vysadenom niekoľkoročnými stromami. So zelenou výsadbou sa počíta na zatiaľ málo využívaných strešných priestoroch. Až 50% plochy strechy  bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami.

Prvý bytový a polyfunkčný komplex svojho druhu prináša pocit rodinnej atmosféry, elegancie i jedinečnosti. Developerom projektu je spoločnosť M&S Development s.r.o., stavebníkom trnavská spoločnosť CS, s.r.o., a exkluzívnym predajcom je spoločnosť NEOREAL s.r.o.

Viac informácií nájdete na stránke www.nakopanke.sk.

Odporúčané články

10. 30. 2018 | Čo je nové?

Posledná šanca ušetriť tisíce za byt

Jediný bytový dom na Kopánke ešte len vyrastá zo základov, a polovica bytov už našla svojich majiteľov. Doteraz ich investor predával za skutočne výhodné uvádzacie ceny. Poslednú možnosť využiť výhodnú kúpu majú záujemcovia už len do konca októbra 2018. Dvadsaťtri majiteľov ušetrilo pri kúpe bytu v Rezidencii Na Kopánke skutočne pekné peniaze. Predaj v jedinom bytovom dome… Čítať viac »


Viac info
10. 11. 2018 | Čo je nové?

Bývať na Kopánke, ale nie v dome.

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie. Minulý týždeň sa za mnou prišiel o bývaní poradiť muž s priateľkou, približne tridsiatnici. V našom rozhovore odznievalo najčastejšie slovo lokalita. Títo mladí ľudia kladú veľkú váhu práve na miesto ich budúceho domova. Majú jasno v tom, že ním bude Kopánka. Nie je to prvýkrát, keď som kopánčanov počul hovoriť o tom, že z tejto… Čítať viac »


Viac info
06. 12. 2018 | Čo je nové?

Na Kopánke je ako z filmu o budúcnosti

Vo vašom byte je vďaka modernej technológii presne taká teplota, akú máte radi. V miestnosti by ste však márne hľadali radiátory alebo klimatizáciu. Jediné, čo v nej uvidíte, je malé ovládacie zariadenie na stene.


Viac info

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o viac informácií o projekte NA KOPÁNKE alebo priamo o kúpu bytu/priestoru, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.