11. 10. 2018 | Čo je nové?

Bývať na Kopánke, ale nie v dome. Obľúbená lokalita plní priania mladým

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie.

Minulý týždeň sa za mnou prišiel o bývaní poradiť muž s priateľkou, približne tridsiatnici. V našom rozhovore odznievalo najčastejšie slovo lokalita. Títo mladí ľudia kladú veľkú váhu práve na miesto ich budúceho domova. Majú jasno v tom, že ním bude Kopánka.

Nie je to prvýkrát, keď som kopánčanov počul hovoriť o tom, že z tejto časti Trnavy nechcú odísť. Život tam sa im páči, pretože na Kopánke je silná komunita. Ľudia z rodinných domov sa dobre poznajú, sú medzi nimi väzby a na miesto, kde vyrástli, sú hrdí. Akurát, že mladí hľadajú skôr štartovacie bývanie a nechcú sa okamžite usadiť v dome.

Rodinný dom nie, ale ani sídlisko

Presne to som si vypočul aj v rozhovore s týmito klientmi. Chcú zostať na Kopánke, no ideálne v byte, o ktorý sa netreba starať toľko, ako o dom a je to pre nich aj cenovo výhodnejšie riešenie.

Na Kopánke však momentálne nestojí žiaden bytový dom, a tak z nej mladí odchádzali bývať na trnavské sídliská. To sa však už čoskoro zmení. Na Peknom poli bude stáť trojposchodová novostavba, ktorá bude jediným bytovým domov tejto lokality.

Sympatické je, že táto bytovka nebude žiadnou masovou záležitosťou. Práve naopak. Aj vzhľadom na prostredie, kde ju investor stavia, ponúkne obyvateľom skutočné súkromie, ktoré na žiadnom trnavskom sídlisku nenájdu.

Tri podlažia a v pravej časti bytového domu štvrté s nadštandardnými bytmi hovoria o tom, že obyvateľov nebude veľa. Povedzme si pravdu, vyššia stavba by do prostredia s rodinnými domami ani nezapadla. Bytovka s tak akurátnou výškou však lokalite, naopak, pridá na hodnote.

Zvážte dvakrát, kde budete bývať

Lokalita je vec, ktorú by si ľudia pri výbere nehnuteľnosti mali dobre premyslieť, pretože to jediné už po kúpe nedokážu zmeniť. Mojich mladých klientov oslovila unikátnosť ponuky Na peknom poli.

Zapáčila sa im možnosť bývať v novostavbe, ktorá tam bude jediná, bývať blízko pri rodine a priateľoch, staviť na kvalitu bytového domu, na komfort a zároveň na súkromie.

Myslím si, že z rovnakých dôvodov sa tomuto bytovému domu potešia viacerí kopánčania. Rezidencia Na Kopánke môže byť zároveň riešením pre celú rodinu aj do budúcnosti.

Mladí sa o pár rokov môžu už aj s deťmi presťahovať do rodinného domu, v ktorom vyrástli, ich rodičia sa zase uspokoja s komfortom bytu bez toho, aby opúšťali obľúbené miesto, kde majú väzby. Nehnuteľnosti si tak jednoducho vymenia. Tomu sa hovorí skvelé riešenie!

Slavomír Tuleja,
Riešime bývanie

Odporúčané články

10. 30. 2018 | Čo je nové?

Posledná šanca ušetriť tisíce za byt

Jediný bytový dom na Kopánke ešte len vyrastá zo základov, a polovica bytov už našla svojich majiteľov. Doteraz ich investor predával za skutočne výhodné uvádzacie ceny. Poslednú možnosť využiť výhodnú kúpu majú záujemcovia už len do konca októbra 2018. Dvadsaťtri majiteľov ušetrilo pri kúpe bytu v Rezidencii Na Kopánke skutočne pekné peniaze. Predaj v jedinom bytovom dome… Čítať viac »


Viac info
10. 11. 2018 | Čo je nové?

Bývať na Kopánke, ale nie v dome.

Radí Slavomír Tuleja z realitnej kancelárie Riešime bývanie. Minulý týždeň sa za mnou prišiel o bývaní poradiť muž s priateľkou, približne tridsiatnici. V našom rozhovore odznievalo najčastejšie slovo lokalita. Títo mladí ľudia kladú veľkú váhu práve na miesto ich budúceho domova. Majú jasno v tom, že ním bude Kopánka. Nie je to prvýkrát, keď som kopánčanov počul hovoriť o tom, že z tejto… Čítať viac »


Viac info
06. 12. 2018 | Čo je nové?

Na Kopánke je ako z filmu o budúcnosti

Vo vašom byte je vďaka modernej technológii presne taká teplota, akú máte radi. V miestnosti by ste však márne hľadali radiátory alebo klimatizáciu. Jediné, čo v nej uvidíte, je malé ovládacie zariadenie na stene.


Viac info

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o viac informácií o projekte NA KOPÁNKE alebo priamo o kúpu bytu/priestoru, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.